D&R İş Başvurusu ve Personel Eleman Alımları

Turkuvaz Medya Grubu’nun bir parçası olan D&R 1997 senesinde İstanbul’da ilk mağazasını açtı. İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Gaziantep, Zonguldak gibi bir çok yaklaşık olarak 50’den fazla ilde 250 adetten fazla şubesi bulunuyor. Müşteriye önem veren ve hizmete kendini adamış olan firma gücüne güç katmaya devam ediyor. D&R İş Başvurusu yapmak için yazımızı detaylıca okuyabilirsiniz.

D&R İş Başvurusu

Kitap sektöründe önde gelen firmalardan biri olan D&R bir çok pozisyonda personel ve eleman alacağını duyurdu. Mağazacılık sektöründe çalışmak isteyenler için bulunmaz bir fırsat diyebiliriz. Deneyimli deneyimsiz personel alınacağını ve bir çok ilde ilanları aktif ettiklerini açıkladılar.

D&R Personel Alımları

Mağaza Müdürü, Mağaza Müdür Yardımcısı, Personel, İnsan Kaynakları, Depo Sorumlusu, Kasa Sorumlusu gibi bir çok pozisyonda D&R eleman alımları olacak.  D&R iş başvurusu yapabileceğiniz şubelere incelediğimizde ise; İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Antalya, Nevşehir, Zonguldak, Bolu, Samsun, Konya ve Edirne gibi büyük şehirlere önem vermekte. Bununla birlikte, İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Antalya, Nevşehir, Zonguldak, Bolu, Samsun, Konya ve Edirne şubeleri için bir çok personel alım formları yayınlandı.

Personel alımı yapılan pozisyonlar için açılmış olan ilanlara sık sık güncelleme geliyor ve bu kriterleri karşılamanız isteniyor, D&R iş başvurusu yapmak isteyen adaylar için, D&R İK sayfasını takip etmelerini öneriyoruz. Mağaza personeli haricinde, mevsimsel olarak stajyer ve part-time eleman alımları da oluyor, yazımınız devamında bunları sizlere detaylıca anlatmaya devam edeceğiz.

D&R Maaşları Ne Kadar?

Her sektörde olduğu gibi işe asgari ücret ile başlarısınız. Maaşınızın yanında yemek ve yol ücreti de verilmektedir. Mağaza satışına göre aylık olarak primde alma imkanınız var. Tabii bu aylık olarak verilen hedef tutması durumunda alınır. Senelik olarak enflasyona bağlı maaşları değişmektedir.

D&R İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

D&R’ın kendi sitesinden yada Kariyer Secretcv gibi 3. şahıs sitelerinden de aktif olan ilanlara başvuru yaapbilirsiniz. Çalışmak istediğiniz pozisyon ilanları mevcut ise birde kriterleri karşılıyorum diyorsanız bu iş tam size göre diyebiliriz. İnsan kaynakları formuna giriş yaptığınızda sizden CV bilgilerini isteyecekler ve bu bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde eklemeniz gerekiyor.

D&R İş Başvurusu yapmak için tıklayınız.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*