Banyo Kesesi Paketleme İşi

Evde ek iş yapan kişiler için her gün yeni ilanlar araştırarak paylaşmaktayız. Bizi takip ederek evde yapmak istediğiniz işi daha detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz ve kolayca başvuruda bulunabilirsiniz. Her gün yeni ilanlar paylaşmaktayız sizlere en doğru bilgileri vermek için bir çok kaynaktan araştırma yaparak en net bilgilere ulaşıp paylaşıyoruz, ana sayfamıza girerek paylaşmış olduğumuz ilanlara göz atabilirsiniz. Bugün sizlere Banyo kesesi paketleme işinden bahsedeceğiz.

Öncelikle evde ek iş yapmak için başvuru yapmadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Onlarda şunlardır işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir çünkü piyasa da bir çok emek hırsızı firma vardır size işi yaptırıp ödemeyi vermeden ortadan kaybolmaktadır. Bir diğer konu ise sizden kapora isteyen kişi veya firmalara kesinlikle inanmayın ve paranızı kaptırmayın.

Banyo Kesesi Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Banyo kesesi imalatı yapan firmalar, paketlemeniz için birbirinden farklı renk ve modelde ki banyo keselerini firma görevlisi aracılığı ile size teslim edecek. Gelen keseleri renklerine ve şekillerine göre tek tek ayıracaksınız. Keselerin üzerinde fazlalık ip vb. parçalar varsa onları kesip temizleyeceksiniz. Ayırma ve temizleme işlemleri bittikten sonra her kesenin üzerine firmanın markasının yer aldığı, hediye duş jelini paket lastiği ile sarıp, şeffaf poşetine koyacaksınız. Poşetin ağzını ucunda firmanın kartının bulunduğu ince bir iple sarıp kapatarak paketleme işini bitirmiş olacaksınız.

İşi yapacak kişilerin hijyen açısından eldiven, ağız maskesi ve bone takması zorunlu olduğu olduğunun altını çizmek istiyoruz. Banyo kesesi paketleme işi hijyen ve temizlik isteyen bir iş modelidir. Elinizde ki tüm paketleri bitirdikten sonra firma görevlisini arayarak işleri teslim edebilirsiniz.

Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Aylık Ne Kadar Kazanırım

Bu işi yaparak aylık en düşük 1.000 TL ile 1.500 TL kazanç elde edebilirsiniz. Gün içerisinde bu işe biraz daha fazla zaman ayırırsanız aylık kazancınızı ona göre artırabilirsiniz. Bu işi yapmak için her hangi bir tecrübeye veya bilgiye sahip olmanıza gerek yoktur. Bu işi almak isteyenlerin internet ortamında ufak bir araştırma yaparak firmalara ulaşıp başvuru yapmaları gerekmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*