Avva İş Başvurusu ve Eleman Personel Alımları

Dünyaca ünlü bir Türk markası olan AVVA, erkek giyimindeki iddialı tarzı nedeniyle oldukça dikkat çeken ve tercih edilen bir kurumdur. Türkiye tekstil sektöründeki en önemli yapı taşlarından biri haline gelmiş olan AVVA, iş arayanlar için de en çok tercih edilen markalardan biri oldu. Bugün dünya genelinde 4000’in üstünde şubeye ulaşmasıyla, AVVA personel alımlarına her yıl hız kesmeden devam ediyor.

Dikkat çeken tasarımları ve müşteri odaklı satış prensibiyle AVVA, personel alımlarını oldukça titiz bir biçimde yapıyor. Oldukça sık bir şekilde personel alımı yapan dünyaca ünlü marka, alımları genellikle internet üzerinden yapıyor. Marka bünyesinde çalışmak üzere çeşitli eleman ilanları yayınlayan AVVA, en çok “satış danışmanı” ve “depo elemanı” ilanı yayınlıyor.

Avva Maaşları Ne Kadar?

Her sektörde olduğu gibi asgari ücret ile başlarısınız. Yol, yemek ve prim sistemleri vardır. Mağaza satış durumuna göre aldığınız primler değişir. Mağazaya verilen hedef tutarsa güzel primler alabilirsiniz. Her yıl artan asgari ücret maaşınıza ve yemek paranıza yansır. Ekstra olarak mağazanın hediye dağıtımları da vardır.

Avva İş Başvurusu

AVVA’da çalışmayı düşünen adayların bahsedilen başvuruları dikkatlice takip etmesi ve internet üzerinden başvuru yapması gerekmektedir. Firmanın yayınladığı başvuru formunu doğru ve özenli bir şekilde dolduran her adayın başvurusu dikkate alınmaktadır. Firmanın insan kaynakları personelleri yapılan başvuruları inceledikten sonra, en uygun gördükleri adayları sözlü mülakata çağırırlar. Sözlü mülakatın ardından ise, başarılı bulunan ve firmanın çalışma prensiplerine en çok uyan adaylar, AVVA’da çalışmaya hak kazanır.

İnternet üzerindeki çeşitli sitelerden güvenli bir şekilde AVVA’nın yayınladığı iş ilanına başvurabilir ve CV’nizi iletebilirsiniz. İş başvurusunda bulunacağınız siteye önce üye olmanız ve kişisel bilgilerinizi doldurmanız gerekmektedir, ardından kendinize uygun olduğunu düşündüğünüz AVVA’ya bağlı pozisyonlardan dilediğinize bir tıkla başvuru yapabilirsiniz.

Avva İş Başvurusu yapmak için tıklayınız.

Avva Çalışma Şartları

Her pozisyona uygun çalışma saatleri belirlemiş olan AVVA’nın en sık iş alımı yapılan satış departmanında mesai saatleri 08.30-18.00 olmaktadır. Firmaya yaptığınız iş başvurusunun onaylanması durumunda istenilen evrakları kısa zaman içerisinde tamamlamanız gerekmektedir. İşe başlamanız için gereken evrakları E-devlet üzerinden kolayca çıktı alabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*