Akbank Personel Alımları ve İş Başvurusu Yapmak!

Akbank Personel Alımları

Akbank, 2021 yılında 1.600 yeni personel alımı yapacaktır.

2021 yılında 35 yeni şube açılışı gerçekleştiren Akbank toplam 1100 şubeye ulaştı. Geçen yıl 250 bin personel alımı gerçekleştiren banka 2021 yılında 70 yeni şube açmayı planlayan banka 1.600 yeni personel alımı gerçekleştirme hedefinde. 2014 yılında başta İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere büyük illerde şube açmayı planlayan Akbank’ın istihdam politikası şöyle:

Banka personel ihtiyaçları paralelinde Türkiye genelinde işe alımlar yapıyor. Bunun için çeşitli sınav ve mülakatlar düzenleyen banka işe alımlarda dört farklı yöntem kullanıyor. Deneyimsiz adalar için yeni asistanlık, yönetici adaylığı ve müfettiş yardımcılığı pozisyonları için farklı işe alım süreçleri var. Deneyimsiz alımlarda 28 yaşını doldurmuş olmak, üniversitelerin bankacılıkla ilgili bölümlerinden mezun olmak ve askerliğini tamamlamış olmak gerekiyor. Kriterleri karşılamanız halinde Akbank iş başvurusu yapabilirsiniz.

Akbank İş İlanları

Deneyimli personel alımlarında ise yetkinlik bazlı mülakat yapılıyor. Kişilerin daha yakından tanımaya çalışan banka mülakat aşamasında adayların kişilik yapılarına, yetkinlikleriyle ilgili görevin uyumuna ve güçlü yönlerine odaklanıyor. Sizlerde banka sektöründe çalışmak istiyorsanız Akbank İş Başvurusu yapabilirsiniz!

Akbank İş Başvurusu yapmak için tıklayınız.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*