Adel Kalemcilik Personel Eleman İş Başvurusu Alımları

Anadolu Grubu bünyesinde hizmet vermekte olan Adel Kalemcilik personel alımlarını da gruba ait olan insan kaynakları departmanı üzerinden gerçekleştirmektedir.

İlgili bölümlerde okuyan meslek lisesi ve üniversite öğrencileri için Adel staj başvurusu lise öğrencilerinde Eylül – Haziran ayları arasında üniversite öğrencileri için ise Haziran – Eylül ayları arasında kabul edilmektedir. Şirket açılan pozisyonlar için Adel Kalemcilik personel alımları ilanları yayımlarken ilanlara yapılan başvurular insan kaynakları departmanı tarafından incelenmekte ve uygun görünen adaylar mülakat aşaması için davet edilmektedir. Bu nedenle iş başvurusunda bulunmak isteyen kişilerin sitemiz üzerinden düzenli olarak yayımlanan Adel iş ilanları duyurularını takip etmeleri ve kendilerine uygun pozisyonlar bulunuyorsa Adel iş başvurusu için Anadolu Grup insan kaynakları sitesini ziyaret etmeleri yeterli olacaktır…

Şirket deneyimli deneyimsiz bir çok personel alacağını duyurdu. Bir çok pozisyonda ilanları olduğunu gördük bunları sizler için derledik.

Çalışılabilecek Pozisyonlar;

  • Satış Temsilcisi: Mağazadaki yada yada gelen müşterilere yardımcı olmak, ürünler hakkında doğru ve gerekli bilgileri vermek, en ürün sunmak, müşterilerin sorunlarını çözmek ve onlara aradıkları ürünleri gösterip satın almalarını sağlamak.
  • Kalite Kontrol Uzmanı: Üretim süreçlerinin önceden planlanmış kalite standartlarına uygunluğunu giriş, ara ve final aşamalarının kontrollerini sağlamak, düzenli şekilde kayıtların raporlarını tutmak, gerekirse müdahale eden ve iş düzenini sağlamak ortamı denetlemek.
  • E-Ticaret Uzmanı: Eticaret için gerekli bilgiye sahip olmak, stok takibini yapmak ve sürekli olarak ürünleri kontrol etmek. Yeni çıkan ürünleri web sitesine yüklendiğini kontrol etmek. Bunlar için bilgisayar bilgisine sahip olmak.

Adel iş ilanı kendi sitesinde yayınlanıyor. Aşağıdaki verdiğimiz linkten takip edebilir başvuru yapabilirsiniz. Başvuru yapacağınız esnada verdiğiniz bilgilerin doğru olduğundan emin olun. Çünkü sizlere geri dönüş sağlama ihtimalleri var.

Adel İş Başvurusu yapmak için tıklayınız.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*