Addax Personel Alımları ve İş Başvurusu İlanları

Addax Personel Alımları

Dinamik ve genç çalışan kadrosu ile müşterilerine en üst segmentte kaliteli bir  hizmet anlayışı ile çalışan  Addax personel alımı yaparak, çalışma kadrosunda yılın değişik dönemlerinde yeniliğe gitmektedir.

Halı, elektronik, beyaz eşya, mobilya, zücaciye ve ev ürünleri tekstili kollarında Türkiye’mizin öncü firmalarında başı çeken Addax personel alımı yapacağı konumdaki mağazaları ve ihtiyaç duyduğu pozisyon boşluklarını adaylara duyurdu.

addax, kurulduğu günden bu zamana kadar satış öncesinde ve sonrasında ürünleriyle ilgili teknik destek sunmayı kendine ilke edinmiştir. Bu yüzden koşulsuz şartsız müşteri memnuniyetine büyük bir önem vermiştir. Addax’nin daha çok İstanbul’un en gözde firmalarından ve mağazalarından biri olduğu  herkesin malumu.

Addax İş Başvurusu Nasıl Başvurulur?

Addax üç farklı Addax personel alımı sitesine iş ilanı verir. Dolayısıyla bu web sitelerinin hepsi başvuru için kullanılabilir. Hepsinde başvuru aşamasında farklı işlemler olmakla beraber, genel hatlarıyla takip edilecek adımlar şöyledir;

  1. İş ilanı sitelerinde başvuru üyelik hesabı ile beraber yapılır. Bu sebeple iş ilanının bulunduğu ilgili sitede yeni bir üyelik oluşturulur
  2. Ardından kendinizi ve kariyerinizi  tanıtan bir CV hazırlanır.
  3. Sitede bulunan Addax personel alımı ilanları  incelenir.
  4. Kendiniz uygun pozisyonlar için başvuru yapılır.

Böylece oluşturulan bu özgeçmiş ile birlikte  firmalara başvuru tamamlanır. Ardından yetkili firmanın değerlendirme süreci başlar. Bunun sonucunda olumlu değerlendirilerek artı puan adaylar ile telefondan ya da mail yoluyla iletişime geçilir. Bu görüşmede  sözlü sınav-mülakat hakkında gerekli bir takım bilgiler verilir.

Addax İş İlanları

2003 yılında kurulup faaliyete geçen merkez, İstanbul’un birçok ilçesinde ve semtinde ayrıca Edirne, Kahramanmaraş, Yalova, Mersin gibi illerde mağazaları bulunmaktadır. Bu mağazalarıyla siz müşterilerine son derece kaliteli hizmet vermektedir.

Addax personel alımları ile detaylı bilgi, adaylarda aranan özelliklere addaxın resmi internet sitesinden insan kaynakları ile görüşerek bilgi alabilirsiniz.

Addax İş Başvurusu yapmak için tıklayınız.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*