60 KPSS Puanla Düz Memur Alımı İş Başvurusu

En az KPSS’den 60 puan alanlar için güzel haberler gelmeye devam ediyor. Puanım düşük diye üzülenler için mükemmel bir fırsat olabilir. Türkiye’nin dört bir yanından bulunan ilanlara başvuru yapabilirsiniz. Düz memur iş ilanları şartları ve başvuru koşulları nelerdir?

30 Temmuz 2021 tarihine kadar iş başvuruları devam edecektir. Yaklaşık olarak 4 farklı unvanda memur teminleri olacak. İşte alınacak branş ve şartları sizlere altta sunduk.

Belediyeler memur alımı VHKİ, mühendis ve mimar alımı ilanı açılmıştır. Düz memur ilanı verildi gerekli olan bütün başvurular değerlendirmeye alınacaktır.

Kütahya ili Gediz Belediyesi memur alımları yapılıyor. Sizlerde burada çalışmak istiyorsanız başvuruda bulunabilirsiniz. Mahalli İdarelere İlk Defa atanacaklara dair sınav e Atama Yönetmeliği kurallarına göre farklı pozisyonlara başvuru şartlarının yerine getirilmesi sonucunda memur alımları yapacaklarını açıkladılar.

Başvuru İçin Gerekli Belgeler Nelerdir?

Nüfus cüzdanı aslı ya da kimlik kartının ön ve arka fotokopisi,

Diploma ya da mezuniyet belgesinin aslı veya noter onaylı örneği,

KPSS sonuç belgesinin ÖSYM sitesinden alınan doğrulama kodlu yazıcı çıktısı,

Erkek adaylar askerlik ile ilişiği olmadığını gösteren belge,

2 adet çekilmiş biyometrik fotoğraf,

En az 60 saatlik hizmet içi eğitimlere katılarak başarılı olduğunu gösteren belge.

Başvuru şekli ve tarihi nedir?

30 Temmuz 2021 tarihleri arasında mesai günleri ve saatleri içinde şahsen Belediyeye müracaat ederek iş başvuru yapmaları mümkün olacaktır.

Başvuru kılavuzu.

4 yorum

  1. Ben daha önceki yıllarda Kpss sınavına girdim. 78 puan ve üstü aldım defalarca. Tüm ilanlara başvurdum. Ama hiçbir zaman bana nasip olmadı. Yoruldum ve artık girmiyorum ve basvurmuyorum kamu ilanlarina. Çünkü olmuyor ve olmayacak. Herkese başarılar diliyorum.

  2. Gençliğin artık iş bulma umutları sönmüştü bu haber çok sevindiri

  3. Gençlerin umutları yikilmisken umut veren bir haber olmuş sağ olun

  4. Bence çok iyi olmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*